• Намалена цена
  • Неодамнешно
chaussure homme година воздух перница оригинални zapatos де hombre mens спортски Игралишта спортски чевли жените трчање големина 36-44
zoom_in

chaussure homme година воздух перница оригинални zapatos де hombre mens спортски Игралишта спортски чевли

DEN 1043.00 1097.28

Количина на стоки
check Тековен


Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Датум На Издавање:
Summer2014
Број На Модел На:
добри чевли
Горниот Материјал:
Mesh
Пол:
Мажи
Применливи место:
Конкретни Кат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Технологија:
Зум Воздух
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
Гума
Функција:
стабилност
Функција:
Дише
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Akexiya
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)

Најдобри понуди..