• Намалена цена
  • Неодамнешно
нови пешачки чевли отворено жена кампување патики мажите лов зима пешачење outventure не се лизга качување спорт Гума Чипка-Up
zoom_in

нови пешачки чевли отворено жена кампување патики мажите лов зима пешачење outventure не се лизга качување

DEN 1871.00 2563.20

Количина на стоки
check Тековен


>>> ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Бренд : HUMTTO(Кина е добро-познати брендови)
Горниот материјал : Вистинска Кожа
Единствена материјал : R ubber
Обвивка : памук
Insole материјал : ЕВА
Технологија : TORSION
Чевли Ширина : Медиум (B, M)
Големина препораки : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големина
Погоден за оваа сезона : пролет, лето, есен, зима

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Професионални
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ХТ-1526/ХТ-1801
Функција:
Дише,Масажа
Чевли Ширина:
Широк(C,D,W)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Датум На Издавање:
Winter2016
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
HUMTTO

Најдобри понуди..