• Намалена цена
  • Неодамнешно
Америка Армија Мажи Тактички Чизми Пустината Отворено Пешачење кожени Чизми Воена Морски Машки Борба чизми Чевли
zoom_in

Америка Армија Мажи Тактички Чизми Пустината Отворено Пешачење кожени Чизми Воена Морски Машки Борба чизми

DEN 1857.00 2476.32

Количина на стоки
check Тековен


Америка Армија Мажи Тактички Чизми Пустината Отворено Пешачење Ентузијасти Вистински кожени Чизми Воена Морски Машки Борба чизми Чевли
HW 03 песок боја како што следува
HW 03 црно како што следува
Делта црна
Делта песок

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ниво На Пракса:
Почетник
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Горниот Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
SJ-D
Insole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017
Функција:
Дише
Чевли Ширина:
ExtraNarrow(ААА+)
единствена материјал:
Гума
Применливи пол:
Машки
Cortical карактеристики:
Cowhide
Облечен начин:
Страна Патент
Погоден Сезона:
зима, пролет, есен
Америка Армија Мажи Тактички :
Чизми

Најдобри понуди..