• Намалена цена
  • Неодамнешно
10 КОМПЈУТЕРИ WH148 КОМПЛЕТ Линеарна Potentiometer Тенџере еден заеднички 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 250K 500K 1M СЕКОЈ 1PCS
zoom_in

10 КОМПЈУТЕРИ WH148 КОМПЛЕТ Линеарна Potentiometer Тенџере еден заеднички 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 250K 500K

DEN 130.00 144.00

Количина на стоки
check Тековен


Вкупно 10pcs
1 K 2К 5 K 10 K 20 K 50К 100 K 250 K 500 K 1 M СЕКОЈ 1 PCS Квалитет : 10 Компјутери Отпорност : 1 K 2К 5k 10 K 20 K 50К 100 K 250 K 500 K 1 M 500 ohms Материјал : Јаглерод Филмот + Метал Број на Pin : 3 Бунари со Дијаметар : 6mm Вратило Должина : Околу 15mm Отпорник Комплет Избрани за Полнење
0603 Отпорник
0805 Отпорник
1206 Отпорник
1/4 W Отпорник
RM065 Променлива
RM063 Променлива
2512 Отпорник
3296 W Променлива Capacitor Комплет Избрани за Полнење
0603 capacitor
0805 capacitor
1206 capacitor
керамички capacitor
Монолитен Керамички Capacitor
Алуминиум electrolytic capacitor
Корекција capacitor
Tantalum capacitor LED Комплет Избрани за Полнење
0603 LED
0805 LED
1206 LED
3ММ LED
3ММ LED
5 MM LED
5 MM LED
3ММ LED Диоди за Полнење Избрани за Полнење
Диоди за полнење
1/2 W Диоди
1 W Диоди
LL34 Диоди
LL41 Диоди
SOT-23 Диоди
SMT Диоди
SOD-123 Диоди Осигурач за Полнење Избрани за Полнење Транзистори Комплет Избрани за Полнење Кристално Осцилатор комплет Inductor Избрани за Полнење
мини осигурач
5*20 осигурач
6*30 осигурач
ДА-92 транзисторски
TO220 транзисторски
sot-23 транзисторски
кристално осцилатор
Inductor

Технологија:
Тенок Филм
Бренд Име:
YUNYIDA
Отпор Толеранција:
1
Температурата На Работа:
1
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Тип:
Средување На Potentiometer
Номинална моќност:
1
Max. Оперативен Напон:
1
Број На Модел На:
WH148
Отпорот:
1

Најдобри понуди..