• Неодамнешно
10pcs/многу, CBB 475J 630V 4.7 uF P30mm Metallized Филм Capacitor CBB475J capacitance
zoom_in

10pcs/многу, CBB 475J 630V 4.7 uF P30mm Metallized Филм Capacitor CBB475J capacitance

DEN 260.16

Количина на стоки
check Тековен


1557 година Повеќе Вредности Може да Кликнете Подолу : 0.99 ДОЛАРИ / парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче парче парче парче парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче парче парче парче Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Бренд Име:
YUFO-IC
Тип:
Полиестер Филм Capacitor
Број На Модел На:
G
Примена:
Општа Намена
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
D
Температурата На Работа:
S
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
превозот:
слободни
LEADTIME:
24hours
ROHS:
Yes

Најдобри понуди..