• Намалена цена
  • Неодамнешно
925 Фунта Сребрени Нараквици Пенливи Срце За Жените Оригинална Мода Шарм Европски Стил Накит CKK
zoom_in

925 Фунта Сребрени Нараквици Пенливи Срце За Жените Оригинална Мода Шарм Европски Стил Накит CKK

DEN 1429.00 1809.12

Количина на стоки
check Тековен


Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина. Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест) . Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена. ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата продавница да созд свој стил накит.
Ве молиме имајте во предвид : Сите цени се една мушка цена (не't вклучуваат две и синџирот на цени) Детали за Производот :
- Метал Материјал : 100% Автентични 925 Sterling Silver
-Синџир Материјал : Стерлинг Сребро.
- Синџир Должина : 16 CM,17 CM,18 CM,19 CM,20 CM,21 CM,22 CM,23 CM(Изборен)
За Превозот :
1/ Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Кина Пост/Хонгконг Пост, превозот начин зависи од вашата нарачка вредност.
2/ Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
3/ Нашата цена не't вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако сте задоволни од објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа претставка, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не't остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Дијаметар:
45mm
Бренд Име:
CKK
Certificate Type:
GDTC
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Обликотшема:
Срцето
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Сертификат Број:
68170683008
Број На Модел На:
FLB1034
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
објектот стил:
DIY Оригинални Хривнија за Шарм Хривнија Одлуки
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Должина:
16CM,17CM,18CM,19CM,20CM,21CM,22CM,23CM(Optional)

Најдобри понуди..