• Намалена цена
  • Неодамнешно
925 Фунта Сребрен Накит Слатководни Бисер За Жените Оригинална Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK
zoom_in

925 Фунта Сребрен Накит Слатководни Бисер За Жените Оригинална Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

DEN 633.00 801.12

Количина на стоки
check Тековен

Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Висина:
6MM
Бренд Име:
CKK
Certificate Type:
GDTC
Сертификат Број:
68170659331
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
FL1507
Објектот Тежина:
1.89G
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Се вклопува:
Одговара На Пандора Нараквици
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Објектот Дијаметар:
15*7.25*6MM

Најдобри понуди..