• Намалена цена
  • Неодамнешно
Leige Накит Природни Гранат Прстен Овална Намали Свадба Ангажман Прстен Црвено Скапоцен Камен 925 Sterling Silver Парична Казна Накит
zoom_in

Leige Накит Природни Гранат Прстен Овална Намали Свадба Ангажман Прстен Црвено Скапоцен Камен 925 Sterling

DEN 2592.00 4320.00

Количина на стоки
check Тековен


Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Повод:
Свадба
CertificateType:
ЦВА
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
RPO68096-GA
Главниот Камен:
гранат
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална

Најдобри понуди..