• Намалена цена
  • Неодамнешно
FENASY жените накит сет,Црниот бисер Накит Сетови за Жените Бисер 925 Сребрен накит,трендовски earings поставен парична казна накит кутија
zoom_in

FENASY жените накит сет,Црниот бисер Накит Сетови за Жените Бисер 925 Сребрен накит,трендовски earings поставен

DEN 607.00 1104.00

Количина на стоки
check Тековен


Гем Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова, Злато
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
J5T887886
Сертификат Број:
-----------
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Certificate Type:
CNAS
Бренд Име:
FENASY
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Големина На Бисер:
10-11/8-9mm
Бисер Големина(pendant/обетки/прстен):
10-11mm/8-9mm
бисер боја:
Црна,Бела,Розова,Виолетова,златна
Бисер Форма:
полу-круг
Бисер Grage:
Висок квалитет
Пакет:
Исклучителна Накит Кутија
Certificate Type:
Никој

Најдобри понуди..