• Намалена цена
  • Неодамнешно
природни сина moonstone обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените романтична домот мода срцето Обетки за партија
zoom_in

природни сина moonstone обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените романтична домот мода срцето

DEN 2661.00 3168.00

Количина на стоки
check Тековен


природни сина moonstone обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените романтична домот мода срцето Обетки за партија
.Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Главната скапоцен камен : природни moonstone , Камен големина : 2p 5x5mm
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
no
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ed1399
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Назад Наоѓање:
925 Sterling silver
Стил:
Чешка
Повод:
Партија
Бренд Име:
URORU
Обликотшема:
Срцето
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
MoonStone
is_customized:
Yes
Certificate Type:
CNAS
боја:
Сина
Главната Скапоцен Камен:
природни moonstone
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
цирконот
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..