• Намалена цена
  • Неодамнешно
LAMOON Срцето 9x10mm Природни скапоцен камен Креваше Кварц Синџир Ѓердан 925 Фунта Сребрен Накит Розово Злато Позлатен LMNI016
zoom_in

LAMOON Срцето 9x10mm Природни скапоцен камен Креваше Кварц Синџир Ѓердан 925 Фунта Сребрен Накит Розово

DEN 609.00 1015.20

Количина на стоки
check Тековен


ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Срце Облик Розева Роза Кварц Синџир Ѓердан
【Главниот Камен】 : 9x10mm 100% Природни скапоцен камен Креваше Кварц
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : Роза Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
P1612013478
поддршка за проверка на следната веб :


Гем Боја:
Пинк
Должина:
40cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Синџир Тип:
Линк Синџир
Главниот Камен:
Роуз Кварц
Сертификат Број:
P1612013478
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Топката
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Certificate Type:
NGSTC
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
LAMOON
Pendant Големина:
1.7 cm*1.2 см
Број На Модел На:
LMNI016
Главниот Камен:
Природниот Кварц Се Зголеми
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..