• Намалена цена
  • Неодамнешно
LAMOON Класичен Едноставна 6mm 1.1 кт Природни Црвени Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI026
zoom_in

LAMOON Класичен Едноставна 6mm 1.1 кт Природни Црвени Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична

DEN 669.00 1115.04

Количина на стоки
check Тековен


ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Класичен Едноставен Прстен Granet
【Главниот Камен】 : 6mm 1.1 кт 100% Природни Црвени Гранат
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : Роза Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
P1612013512
поддршка за проверка на следната веб :
www.ngstc.cn

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
CertificateType:
NGSTC
Бренд Име:
LAMOON
Број На Модел На:
LMRI026
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
P1612013512
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
гранат
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..