• Неодамнешно
Гроздобер смарагд накит поставите 3мм Принцеза Намали природни смарагд прстен, обетки ѓердан pendant солидна сребро смарагд накит сет
zoom_in

Гроздобер смарагд накит поставите 3мм Принцеза Намали природни смарагд прстен, обетки ѓердан pendant солидна

DEN 5544.00

Количина на стоки
check Тековен


Метал : Цврсти 925 Сребрен Метал Површински Третман : Жолто Злато Позлата скапоцен камен Име : Природни Смарагд скапоцен камен Големина : 3*3мм*4pcs скапоцен камен Тежина : 0.
Co Life Накит Сакам да Кажам
Вашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит. Не ја прими пратката, ние ќе испрати нова парцела или да му даде на вашата исплата назад. Прстен големина ние се користи е САД стандард, ако не го знаете вашиот големина, ве молиме да ни каже
вашиот прст е дијаметар или периметар, ние може да избере вистинската големина за вас. Ние нема да прифати никаква одговорност доколку сте избрале погрешна големина на прстенот.
Сега ние треба да стане нов накит бренд во Кина и се извезуваат во над 30 земји. Не ми се допаѓа накит во 14 дена, за да го испрати назад кон нас, ние ќе им даде на вашиот плаќање назад.15 кт*4pcs скапоцен камен Боја и Одделение : Зелена; СИ Одделение скапоцен камен Потекло : Кина скапоцен камен Третман : Никој скапоцен камен Намалување на : Принцезата Намали Прстен Големина : од големината 4 до 12, САД стандард Ѓердан Должина : 45см Прилагоди : Да
Co Life Накит гарантира скапоцен камен е природен скапоцен камен и метал е солидна 925 сребрен. Накит имате било какви проблеми, ние ќе испрати нов накит или да му даде на вашата исплата назад.
висок квалитет, исклучителна изработка ќе биде душа на накит и трае долго.
Сепак треба плати 5 ДОЛАРИ изразат полнење. Кликнете на сликата подолу за да се плати за GIC сертификатот :
Ве молиме имајте во предвид за прстен големина на :
1. Ако добиете лажен накит од нас, ние ќе ви даде 10 пати плаќање назад.
(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback. Ако вашиот сребрен накит стане црно, можете да го користите паста за заби чистење на накит, за да се направи тоа shinning повторно. Не waer сребрен накит кога ќе се направи за вежбање и труд; 2.

Гем Боја:
накит сет
Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Емералд
Број На Модел На:
CL0807
Certificate Type:
GIC
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
CoLifeLove
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..