• Намалена цена
  • Неодамнешно
925 Фунта Сребрен Накит Г-ѓа Дедо Мраз За Жените Оригинална Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK
zoom_in

925 Фунта Сребрен Накит Г-ѓа Дедо Мраз За Жените Оригинална Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

DEN 595.00 753.12

Количина на стоки
check Тековен

ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата продавница да созд свој стил накит. Ве молиме не't остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Тежина:
2.86G
Бренд Име:
CKK
Certificate Type:
GDTC
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Висина:
8.58MM
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
FL1486
Сертификат Број:
68170659299
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Се вклопува:
Одговара На Пандора Нараквици
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Објектот Дијаметар:
8.34*13.55*8.58MM

Најдобри понуди..