• Намалена цена
  • Неодамнешно
Природни Мулти-боја опал гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver Луксузни рафинирани Круна жените партија подарок парична казна Накит
zoom_in

Природни Мулти-боја опал гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver Луксузни рафинирани

DEN 1613.00 1920.00

Количина на стоки
check Тековен


Природни Мулти-боја опал гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver Луксузни рафинирани Круна жените партија подарок парична казна Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $40 е цената на еден прстен.
(2) прстен големина : Овој прстен е прилагодлива големина, погоден за големината на НАС верзија 6-8. Ве молиме погледнете го вашиот прстен големина. Можете да ја пораката мене големина,ние ќе ви помогнат да се прилагоди на вашиот големина. Ако вашиот прстен големината не е во овој опсег, ве молиме ги споделите со нас. ви благодариме.
Главната скапоцен камен : природни опал, камен Големина : 1p5*7mm,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Број На Модел На:
jz2927
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
URORU
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
CertificateType:
CNAS
Обликотшема:
самовила
боја:
мулти-боја
Главната Скапоцен Камен:
природни опал
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
Цирконот

Најдобри понуди..