• Намалена цена
  • Неодамнешно
Tassel multilayer долго мајка ѓердан жените,multicolor boho бела слатководни природни булчински бисер ѓердани девојки симпатична накит
zoom_in

Tassel multilayer долго мајка ѓердан жените,multicolor boho бела слатководни природни булчински бисер ѓердани

DEN 1030.00 1584.00

Количина на стоки
check Тековен


Име на производ Tassel multilayer долго мајка ѓердан жените,multicolor boho бела слатководни природни булчински бисер ѓердани девојки симпатична накит Lenght/Материјал 72cm слатководни бисер
бела/multicolor Бисер големина
7-8mm

Гем Боја:
белиот долг ѓердан, мулти долг ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Сертификат Број:
1411040435
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Страна Камен:
бисер
Бренд Име:
Ќе Благородна
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
MY0185 булчински ѓердан
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Синџир Тип:
Линк Синџир
Certificate Type:
ЦВА
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Pendant Големина:
долг ѓердан
is_customized:
Yes
is_customized:
Yes
слатководни бисер ѓердани:
природен бисер ѓердани
бисер ѓердан ѓердан:
бел бисер ѓердани сет
ѓердан за девојки:
multilayer ѓердан
долго бисер ѓердани:
свадба бисер ѓердани
сладок ѓердан:
ѓердан за девојки
tassle ѓердан:
сладок ѓердан
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..