• Намалена цена
  • Неодамнешно
М-3XL Пролет тенка лента harem панталони мажите секојдневен панталони лабава плус големина долги панталони голема crotch панталони hairstylist мрачно панталони
zoom_in

М-3XL Пролет тенка лента harem панталони мажите секојдневен панталони лабава плус големина долги панталони

DEN 2652.00 3120.00

Количина на стоки
check Тековен

ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
12
Дебелина:
Лесен
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Половината Големина(во инчи):
28-70
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Бренд Име:
BADUN QISHI
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал:
Памук,Микрофибер
Панталона Стил:
Harem Панталони

Најдобри понуди..