• Намалена цена
  • Неодамнешно
27-44 2018 НОВА машка мода обичните placketing culottes широк нога панталони tassel гроздобер лабава панталони здолниште плус големина носии
zoom_in

27-44 2018 НОВА машка мода обичните placketing culottes широк нога панталони tassel гроздобер лабава панталони

DEN 3060.00 3600.00

Количина на стоки
check Тековен


Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Tassel
Број На Модел На:
03
Одговара Тип:
Лабава
Половината Големина(во инчи):
28-70
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
BADUN QISHI
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал:
Памук,Микрофибер
Должина:
Ankle-Length Pants
Панталона Стил:
широк нога панталони

Најдобри понуди..