• Намалена цена
  • Неодамнешно
НОВИ ГД Право Zhi-долго мажите лето секојдневен панталони ноќен клуб личност плима дупка панталони уништени тенок директно пејач носии
zoom_in

НОВИ ГД Право Zhi-долго мажите лето секојдневен панталони ноќен клуб личност плима дупка панталони уништени

DEN 1999.00 2352.00

Количина на стоки
check Тековен


Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Ankle-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Половината Големина(во инчи):
28-74
Декорација:
дупка
Панталона Стил:
Молив Панталони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Памук,Микрофибер
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
002

Најдобри понуди..