• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Зима, Есен Mens Joggers Панталони Војска Облека и Продажбата на Мулти-џеб Лабава Товар Панталони Воената Стил Бренд МК-7159A
zoom_in

2017 Зима, Есен Mens Joggers Панталони Војска Облека и Продажбата на Мулти-џеб Лабава Товар Панталони Воената

DEN 1343.00 2685.60

Количина на стоки
check Тековен


2017 Зима, Есен Mens Joggers Панталони Војска Облека и Продажбата на Мулти-џеб Лабава Товар Панталони Воената Стил Бренд МК-7159 A
Големина(CM) 29 30 31 32 33 34 36 38 40 Внатре Должина 80 80 81 81 82 82 83 83 83 Пред се Зголеми 28.5 29 29.5 30 30.5 31 31.5 32 32.5 Назад Пораст 40 39.5 40.5 41 41.5 42 42.5 43.5 43 Половината 75 78 81 84 87 90 96 102 108 Хип 94 97 100 103 106 109 115 121 127 1/2 Нога Отворање 18.5 19.5 19 20 21 20.5 21.5 22.5 22 Надвор Должина 107.5 108 109.5 110 111.5 112 113.5 114 114.5
Да почитувани купувачи :
1. Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење. ( 1cm = 0.39 инчи )
2. Големина во нашата продавница е АЗИЈА големина, тоа е 1 или 2 димензии помали од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да се однесуваат на горенаведените големина на табелата пред ставање на наредби.
Ако не сте сигурни како да се избере правилната големина, исто така можете да контактирате на нашите клиенти sercive, само кажете ни ја вашата висина, тежина, биста и половината големина. Ние ќе ви препорача соодветна големина за вас наскоро.

Големина:
32, 33, 34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Панталона Стил:
Карго Панталони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Број На Модел На:
МК-7159A
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Пол:
Мажите и Жените на отворено спортски панталони
Спорт Тип:
карго панталони, пешачење панталони, отворено панталони
Лов Панталони:
Комунални Обука, joggers панталони
Функција:
фитнес облека,Секојдневен панталона
Опис:
Мажите и Жените на отворено Пешачење Качување панталони
Сезона Зима Пролет Падне:
Зима Пролет, есен mens joggers
лен панталони:
Мотоцикл панталони
фудбал обука панталони:
Фудбал Обука Панталони
момчиња панталони:
панталони велосипедизам
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди..