• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нов Бренд на Мажите Товар Baggy Панталони и Топло, Чисто Мулти Џеб Панталони Долго Воена Војска Работа Панталони Bottoms Нов Стил 51
zoom_in

2017 Нов Бренд на Мажите Товар Baggy Панталони и Топло, Чисто Мулти Џеб Панталони Долго Воена Војска Работа

DEN 1487.00 2437.44

Количина на стоки
check Тековен


>>ЗА НАС LUYZJZEN е нов моден бренд на Aliexpress. Наша цел е да стане еден од најпознатите луксузни брендови. Ние ќе се фокусираме на мажите стилски и квалитетот облека, посветена да обезбеди на клиентите со најдобра услуга.
>>ПРАТКАТА Сите парцели ќе бидат испратени надвор преку кина пост воздух пошта или e-пакет на услуги во рок од 5 дена. Обично тоа трае 10-20 дена за доставување. Исто така, можете да плаќате дополнителни превозот товар за EMS/DHL/ТНТ услуга. Било какви прашања или проблеми за време на превозот период ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да го реши.
>>СОВЕТИ ·трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. ·Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) ·Што можам да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. ·Постои ли царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па може да се остави
порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Бренд Име:
LUYZJZEN
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Памук
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Карго Панталони
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
Панталони
Декорација:
Џебови
Половината Големина(во инчи):
29.92-40.94
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи

Најдобри понуди..