• Намалена цена
  • Неодамнешно
29-40 Големина Mens Панталони Товар Секојдневен Џебови Панталони Војска Зелена Sweatpants Воена Целосна Должина Машки Панталони Панталони Мажите Мк-7156A
zoom_in

29-40 Големина Mens Панталони Товар Секојдневен Џебови Панталони Војска Зелена Sweatpants Воена Целосна Должина

DEN 1379.00 2298.24

Количина на стоки
check Тековен


29-40 Големина Mens Панталони Товар Секојдневен Џебови Панталони Војска Зелена Sweatpants Воена Целосна Должина Машки Панталони Панталони Мажите Мк-7156 A
Големина(CM) 29 30 31 32 33 34 36 38 40 Внатре Должина 80 80 81 81 82 82 83 83 83 Пред се Зголеми 28.5 29 29.5 30 30.5 31 31.5 32 32.5 Назад Пораст 40 39.5 40.5 41 41.5 42 42.5 43.5 43 Половината 75 78 81 84 87 90 96 102 108 Хип 94 97 100 103 106 109 115 121 127 1/2 Нога Отворање 18.5 19.5 19 20 21 20.5 21.5 22.5 22 Надвор Должина 107.5 108 109.5 110 111.5 112 113.5 114 114.5
Да почитувани купувачи :
1. Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење. ( 1cm = 0.39 инчи )
2. Големина во нашата продавница е АЗИЈА големина, тоа е 1 или 2 димензии помали од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да се однесуваат на горенаведените големина на табелата пред ставање на наредби.
Ако не сте сигурни како да се избере правилната големина, исто така можете да контактирате на нашите клиенти sercive, само кажете ни ја вашата висина, тежина, биста и половината големина. Ние ќе ви препорача соодветна големина за вас наскоро.

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
МК-7156A
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Дебелина:
Midweight
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук
боја:
Армијата Зелената Боја
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Директно
tem Тип:
Целосна Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди..