• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ноќен клуб Бар Машки Пејачка, ДИЏЕЈ Перформанс Костими Мажите Мода СТП Тенок Тесна Кожа Нозе Панталони Коса Стилист панталони 27-36
zoom_in

Ноќен клуб Бар Машки Пејачка, ДИЏЕЈ Перформанс Костими Мажите Мода СТП Тенок Тесна Кожа Нозе Панталони Коса

DEN 2815.00 3312.00

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Моден
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
BADUN QISHI
Ткаенина Тип:
Batik
Број На Модел На:
.
Половината Тип:
Средината
Половината Големина(во инчи):
27-36
Материјал:
Faux Кожа

Најдобри понуди..