• Намалена цена
  • Неодамнешно
IX9 Тактички облека мажите товар панталони воена дише брзо-сува панталони, пролет лето повик за воена војска панталони
zoom_in

IX9 Тактички облека мажите товар панталони воена дише брзо-сува панталони, пролет лето повик за воена војска

DEN 1476.00 2734.08

Количина на стоки
check Тековен

ZY отворено е продавница која се фокусира на Отворено и тактички активности како спортски,лов, кампување, качување и војска и др. Ние не ветуваме 1 : сите производи ќе бидат проверени внимателно пред да го испратите 2 : Ние поддршка за dropshipping Продавачот цел 3 : За Бренд dropshipping продавачи,ние не обезбедуваат бесплатни пакети за свој бренд 4 : За нарачки над $200 секој, ние може да се испрати на DHL Express за слободни(Освен за Бразил,Перу,Чиле и други оддалечени подрачја) 5 : За повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас директно 6 : Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме да ни даде 5 ѕвездички. Ако примите проблем со стоката, ве молиме да не веднаш ни даде лоша оценка, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе правилно да се реши проблем за вас

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Број На Модел На:
IX9-Брзо сушење
Пред Стил:
Станот
Половината Големина(во инчи):
29.5-40.1
Панталона Стил:
Карго Панталони
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Најлон
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Стил:
Сафари Стил
Бренд Име:
AYLOCO
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
боја:
Црна,Каки,Темно Зелена
Стил:
Воена & Војска & Неврзан
Користете Класификација:
Мажите Тактички брзо-сува панталони
Сезоната за:
Пролет, Лето, Есен
Карактеристики:
УВ заштита, брзо сушење
Потекло:
Кина
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Материјали:
Dupont Најлон

Најдобри понуди..