• Намалена цена
  • Неодамнешно
Домаќинство Рачно Од Не ' Рѓосувачки Челик Притисок Garlics Алатки Manual Притиснете Nutcracker Лук Пилинг Алатки Кујна Manual Притиснете
zoom_in

Домаќинство Рачно Од Не ' Рѓосувачки Челик Притисок Garlics Алатки Manual Притиснете Nutcracker Лук Пилинг

DEN 319.00 336.00

Количина на стоки
check Тековен


Домаќинство Рачно Од Не ' Рѓосувачки Челик Притисок Garlics Алатки Manual Притиснете Nutcracker Лук Пилинг Алатки Кујна Manual Притиснете
Производ : Рачни Нерѓосувачки Челик Притисок Garlics Алатки
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 16 *4* 4cm
Color L : Случајни
Пакетот вклучува : Само 1 buc
1.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Ние нудиме на 1-месец слободна замена.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Лук Притиска
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ZEEGLE
Број На Модел На:
Нерѓосувачки Челик Притисок Garlics Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација:
16*4*4cm

Најдобри понуди..