• Неодамнешно
5m Детето Деца Едукативни Играчки Обука Соработка Виножито Чадор Падобран Отворено Спорт
zoom_in

5m Детето Деца Едукативни Играчки Обука Соработка Виножито Чадор Падобран Отворено Спорт

DEN 6222.72

Количина на стоки
check Тековен

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
5m Детето Деца Едукативни Играчки Обука Соработка Виножито Чадор Падобран Отворено Спорт
Боја : Како на сликата прикажани
Материјали : најлон
Пакет Детали : како слика се прикажани
Производ Тежина : 1kg
Answer : ___________________________ Note : Ова е не вклучувајќи океанот топка
Возраст Опсег : > 3 години
Димензии : 5 m
- Мали и преносливо
- Шаторот за деца кампување или патување
- Лесно да се отвори и да се свитка, погоден во пролет
- Безбедно, не-токсични, не-ПВЦ и лесно да се чисти
- Ткаенина се тркалаат нагоре / надолу вратата за лесен пристап и две windows овозможи проток на воздух и видливост
- Олеснување на родителите да ги набљудуваат бебе е активност во секое време, насекаде
- Декоративни печати на страни се направи вашите деца возбудени кога се игра во внатрешноста
- Се посветам на социјална комуникација способност, спорт способност, простор свесен способност
купувачот се покаже
1.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и во секое време, ние ќе ви одговори за вас наскоро.
Русија Федерација , обично трае околу 25~50 дена . Ве молиме им овозможи мало задоцнување.Може да биде малку боја разликата помеѓу фото и предмети.
Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.Ако имате било каков проблем со нашиот предмет или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Бразил , обично трае околу 30~60 дена. Ве молиме им овозможи мало задоцнување.Со цел да се направи вашата нарачка данок или помал данок, ние ќе пишувам со пониска вредност во фактурата. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Стандард на услуги е Кина Пост Воздух Mail/Парцела, на околу 15~25 работни дена да повеќето земји.

Функција:
Соработка/Меѓучовечките Односи И Развој
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Димензии:
5m
Предупредување:
игра со возрасни
Тип:
Скокање На Коњ/Скокање Елени/Скокање Животни
Број На Модел На:
D395
Спорт:
Качување
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
двор
дизајн:
Круг

Најдобри понуди..