• Неодамнешно
LED лента светлина силикони тока за Каиш 10мм за Одредување 5630 5050 3528 RGB RGBW Единствена Боја Водоотпорен/ Не-водоотпорен 50pcs/многу
zoom_in

LED лента светлина силикони тока за Каиш 10мм за Одредување 5630 5050 3528 RGB RGBW Единствена Боја Водоотпорен/

DEN 95.04

Количина на стоки
check Тековен

Примена : Осветлување Број на Модел : ilp-230 Апликација : Осветлување Тип : Јасно Пластика Тока се Користи за : Фиксна Цевка Тип Led лента is_customized : Да
Примена : Тип Јасно Пластика Тока Износ 50pcs Школка Материјал пластична Заштита
Фиксна Цевка Тип Led лента Работна Температура 0~40 C Складирање Температура -20~60c
Пакет се вклучени :
50pcs Јасно Пластика Тока(10мм)

Број На Модел На:
тока за Каиш 10мм

Најдобри понуди..