• Намалена цена
  • Неодамнешно
MSS23C02 со јами Осум нозе 3 2 p3t позитивно поместување печ за да се префрлате префрлате
zoom_in

MSS23C02 со јами Осум нозе 3 2 p3t позитивно поместување печ за да се префрлате префрлате

DEN 334.00 428.16

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот
MSS23 C02 со јами Осум нозе 3 2 p3t
позитивно поместување печ за да се префрлате префрлате

боја:
10pcs пакет
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
5 години
Број На Модел На:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC

Најдобри понуди..