• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs РКА Машки Plug Злато Позлатен РКА Wire Конектор Звучници Засилувач Аудио Излез Текст Адаптер Приклучок Слушалка Конвертор
zoom_in

10pcs РКА Машки Plug Злато Позлатен РКА Wire Конектор Звучници Засилувач Аудио Излез Текст Адаптер Приклучок

DEN 769.00 1099.20

Количина на стоки
check Тековен

10pcs РКА Машки Plug Жица Лемење Конектор Злато Позлатен Говорникот Засилувач Аудио Излез/Влез Адаптер Приклучок Конектор за Слушалка Име на Модел : РКА Машки Plug Лемење Wire Конектор РКА Конектор Тип : РКА Машки Plug Позлата : Злато Позлатен Апликација : Аудио и Видео Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs РКА Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs/многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Број На Модел На:
LRTW847350M
Бренд Име:
R
Име На Модел:
РКА Машки Plug Wire Конектор
РКА onnector:
рка машки приклучок
Примена:
Аудио,Видео, Звучници,Засилувач
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет, во Парк
позлата:
Злато Palted
РКА Wire Конектор:
РКА приклучок

Најдобри понуди..