• Намалена цена
  • Неодамнешно
машки Конектор Терминал plug AMPconnectors јакна авто Приклучок за штекер женски Конектор 3-пински конектор Fuse кутија PA66 DJ70318-6.3-11
zoom_in

машки Конектор Терминал plug AMPconnectors јакна авто Приклучок за штекер женски Конектор 3-пински конектор

DEN 1263.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен

модел : DJ70318-6.3-11 Боја : црна Материјал Наука : PA66 Минимален пакет : 200 ПАРЧИЊА горенаведените цени не вклучувајќи терминали и да печати.

Број На Модел На:
DJ70318-6.3-11
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
Женски/Машки
Тип:
конектор
Материјал Наука:
PA66
боја:
Црна

Најдобри понуди..