• Неодамнешно
(100 компјутери/многу) KSD301 NC Термостат, Температура Прекинувач, Нормално, Блиски,КООРДИНАТОР 60 целзиусови степени.
zoom_in

(100 компјутери/многу) KSD301 NC Термостат, Температура Прекинувач, Нормално, Блиски,КООРДИНАТОР 60 целзиусови

DEN 2495.04

Количина на стоки
check Тековен

Акција Тип : Н. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.Чувајте го производот во чиста сува складиште на добра вентилација и слободни на корозивни гас и со релативна влажност помалку од 90% и собна температура под 40 C.KSD301 Серија Термостат ( Автоматско Ресетирање ).5 mm за конекција. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. И за оние кои се користат во коло на не повеќе од 10 A струја, ве молиме, изберете ја води со corss-дел површината на бакар core паѓа во рамките 0.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Нормално Блиску
сертификација:
CQC,RoHS
Број На Модел На:
KSD301/60C-100
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Гаранција:
1

Најдобри понуди..