• Намалена цена
  • Неодамнешно
5W 7W 10W 12W 15W КОЧАН LED +возачот напојување изградена-во постојан струја Осветлување 85-265V Излезен на 300mA Трансформатор.
zoom_in

5W 7W 10W 12W 15W КОЧАН LED +возачот напојување изградена-во постојан струја Осветлување 85-265V Излезен на

DEN 84.00 99.36

Количина на стоки
check Тековен


Wattage:
5W, 7W, 10W, 12W, 15W
боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Излезниот Напон:
DC15V
Влезниот Сигнал:
50/60Hz
Карактеристики:
Лесна инсталација, заштеда на енергија
Влезен Напон:
AC85-265V
Гаранција:
3
Материјал:
PCB+КОЧАН
Број На Модел На:
DY02
сертификација:
CCC,RoHS,PSE,CE
Приклучок Тип:
Никој
Бренд Име:
Rosensuotich
Повратен Сигнал:
На 300mA
Тежина:
0.02kg

Најдобри понуди..