• Неодамнешно
5pcs месинг Универзална 180 Степен Волан бакар cardan заеднички род конектор завртка M10 шупливи завртка заби Светилка Додатоци
zoom_in

5pcs месинг Универзална 180 Степен Волан бакар cardan заеднички род конектор завртка M10 шупливи завртка заби

DEN 528.00

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Светло Жолта
Напон:
110-220V
Бренд Име:
MeetingLight

Најдобри понуди..