• Намалена цена
  • Неодамнешно
100V Течни Нивото на Водата Сензор Хоризонтална Плови Switch За Аквариуми Риба Резервоарот
zoom_in

100V Течни Нивото на Водата Сензор Хоризонтална Плови Switch За Аквариуми Риба Резервоарот

DEN 62.00 66.72

Количина на стоки
check Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Црна Спецификација : Префрлете се во сила(Макс) : 10 W Префрлување напон(Макс) : DC 100 V Префрлување струја(Макс) : 0.5 Макс Дефект Напон : DC 220 V Max Носат Актуелни : 1.0 Макс Договорот отпор : 100mΩ Температура оценка : -30 ~ + 125℃
Answer : ___________________________ Note : може да се користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот; може да ја активирате пумпа, индикатор, аларм или друг уред може да се користи со хидропоника, saltwater резервоарот, слатководни резервоарот, градинарство, аквариуми за моќ главата контрола, пет чаши, риба тенкови, филтрација, затоплување, Но мора да бидете сигурни дека вашиот проект не Содржи жива пред употреба
Кабел должина : Околу 34cm Плови должина : 8.7 cm
Пакетот вклучува : 1 x Плови Префрлате

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
517A1A50152
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
Други
Бренд Име:
OOTDTY
Гаранција:
Никој
сертификација:
Други

Најдобри понуди..