• Неодамнешно
2021 контрола switch плакарот врати / Гардероба на копчињата / лизгачки вратата исклучете висок квалитет нормално затворен прекинувач 1pcs
zoom_in

2021 контрола switch плакарот врати / Гардероба на копчињата / лизгачки вратата исклучете висок квалитет нормално

DEN 168.00

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE

Најдобри понуди..