• Неодамнешно
KT5G-2N1111S16 Нови и оригинални БОЛНИ Боја код сензор, боја се префрлите
zoom_in

KT5G-2N1111S16 Нови и оригинални БОЛНИ Боја код сензор, боја се префрлите

DEN 8592.00

Количина на стоки
check Тековен


KT5 G-2 N1111 S16 Нови и оригинални БОЛНИ Боја код сензор, боја се префрлите
Произведени ВО Германија
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ .
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CE
Материјал:
Алуминиум Легура
Број На Модел На:
KT5G-2N1111S16
Карактеристики:
10-30V
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате

Најдобри понуди..