• Неодамнешно
202 контрола switch плакарот врати / Гардероба на копчињата / лизгачки вратата исклучете висок квалитет нормално затворен прекинувач 5pcs
zoom_in

202 контрола switch плакарот врати / Гардероба на копчињата / лизгачки вратата исклучете висок квалитет нормално

DEN 576.00

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач

Најдобри понуди..