• Намалена цена
  • Неодамнешно
AC110V 220V 1 CH 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 315/433.92 MHZ 2XWaterproof Предаватели + 2Receiver со 4Buttons
zoom_in

AC110V 220V 1 CH 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 315/433.92 MHZ 2XWaterproof Предаватели

DEN 726.00 806.40

Количина на стоки
check Тековен

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ.Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266-433 MHz Фреквенција Растојание : 0-100 (ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%-50% со блок и сигнал за мешање ). Можете да изберете сите работи начин на кој можете да изберете, ќе мора подобро да изберат Бутване или авто-заклучување, па сите копчиња се користи . Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач. Расчистување Код : Одржување притиснете го копчето за учење Копчето на приемникот додека Led индикатор и блиц брзо, тоа значи кодот се расчисти успешно. Ве молиме забележете дека : Тука е o2*1 CH и 2*4buttons далечински управувач.

боја:
110V 315MHZ, 110V 433MHZ, 220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
110V/220V Безжичниот Далечински Управувач
Број На Модел На:
SKU6259
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-100

Најдобри понуди..