• Намалена цена
  • Неодамнешно
50PCS/МНОГУ,150MM зелена Гарланд кристал Влакно Стакло за лустерот Додатоци Кристално Мушка Завеса,Свадба Партија Декорација
zoom_in

50PCS/МНОГУ,150MM зелена Гарланд кристал Влакно Стакло за лустерот Додатоци Кристално Мушка Завеса,Свадба Партија

DEN 1609.00 1787.52

Количина на стоки
check Тековен


50 PCS/МНОГУ,150 MM зелена Гарланд кристал Влакно Стакло за лустерот Додатоци Кристално Мушка Завеса,Свадба Партија Декорација
Состојба : 100% нов и висок квалитет
Is_customized : Да
Боја : зелена Боја
Големина : 38mm и 14mm
прстени големина : 11mm
Количина : 50pcs
ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... б.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. в.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. г.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина. PEYMENT a.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. б.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. в.Зачувам е многу безбеден и удобен. ПОВРАТНИ информации ви се Заблагодарам за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. а.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за вас премногу
б.Ако не сте задоволни со стоката, pls контактирајте со нас пред да ја напушти позитивни повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Должина:
150mm
Број На Модел На:
W-227
Ширина:
14mm
Бренд Име:
TZ
Дијаметар:
14mm
is_customized:
Yes
боја:
Зелена боја
Употреба:
дома кристал лустерот декорација
Големина:
38mm
квалитет:
Врвот
Тип:
Кристално
Материјал:
k9 кристално
Количина:
50pcs

Најдобри понуди..