• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мини 3.5 конектор за слушалки 3 квартал dual channel стерео слушалки одржување приклучок од 3,5 socket
zoom_in

Мини 3.5 конектор за слушалки 3 квартал dual channel стерео слушалки одржување приклучок од 3,5 socket

DEN 1108.00 1420.80

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот
Мини 3.5 конектор за слушалки 3 квартал dual channel
стерео слушалки одржување приклучок од 3,5 socket

боја:
100pcs пакет
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
5 години
Број На Модел На:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC

Најдобри понуди..