• Намалена цена
  • Неодамнешно
10Pcs Микро USB Машки Plug Конектори DIY Колекции со Покрива Црна
zoom_in

10Pcs Микро USB Машки Plug Конектори DIY Колекции со Покрива Црна

DEN 44.00 47.52

Количина на стоки
check Тековен


start Isv Module Wrap12140
end Isv Module Wrap12140
Микро USB Машки Plug Конектори DIY Колекции со Покрива Црна
Specificatons :
Количина : 10 Pieces
Боја : Црна
Материјал : Пластични + челик
Англиски Јазик Прирачник / Спец : Никој
Димензии : 0.71 во x 0.39 во x 0.28 во (1.8 cm x 1 cm x 0.7 cm)
Тежина : 0.42 оз (12 g)
Пакување Се Вклучени :
10 x Микро USB Конекторите

Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
05055410
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
ОЕМ:
diymore

Најдобри понуди..