• Намалена цена
  • Неодамнешно
Огноотпорни Материјали 20cm 30cm ЕУ / САД Plug да E27 Светилка Светилки Штекер Носителот Конвертори Флексибилни Продолжување Кабелот со On/Off Прекинувач
zoom_in

Огноотпорни Материјали 20cm 30cm ЕУ / САД Plug да E27 Светилка Светилки Штекер Носителот Конвертори Флексибилни

DEN 198.00 220.32

Количина на стоки
check Тековен


Огноотпорни Материјали 30cm ЕУ Plug да E27 Светилка Светилки Штекер Носителот Конвертори Флексибилни Продолжување Кабелот со On/Off Прекинувач Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетни, трајни и практични 2. Мали димензии, мала тежина, лесно да го инсталирате 3. LED Халоген CFL Светлина, Крушка Конвертор 4. Тоа може да биде поврзан со 1 светилки 5 Погоден за сите напон : . 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 240 V, 260 V Спецификации : 1.Боја : Бела 2 Тежина : 40g Пакет информации : ЕУ да E27 светилка Конвертор
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Слични производи :

боја:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
База Тип:
20CM, 30CM
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Гаранција:
2 години
Карактеристики:
Мали димензии, мала Тежина, Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
GRN-ТРЕПКА
Број На Модел На:
ЕУ да E27-30cm
База Материјал:
ABS
Боја На Каросеријата:
Бела
Материјал:
Огноотпорни ABS
Warrantly:
2 години
е customed:
Yes
Lenght:
30cm
Приклучете:
еу ни

Најдобри понуди..