• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот 200piece/многу 14mm Мешана Боја Octagonal Кристал Монистра DIY Завеса Приврзоци/Лустерот,Осветлување Прибор Делови
zoom_in

Бесплатен Превозот 200piece/многу 14mm Мешана Боја Octagonal Кристал Монистра DIY Завеса Приврзоци/Лустерот,Осветлување

DEN 837.00 881.28

Количина на стоки
check Тековен

Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ви благодариме!
.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .
Бесплатен Превозот 200piece/многу 14mm Мешана Боја Octagonal Кристал Монистра DIY Завеса Приврзоци/Лустерот,Осветлување Прибор Делови
Купи Упатство
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2.

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Висина:
14mm
Должина:
14mm
Број На Модел На:
JP506

Најдобри понуди..