• Неодамнешно
10 Сетови 2 pin 2.0 автомобилски приклучок серија конектор со терминал DJ70221Y-2-21
zoom_in

10 Сетови 2 pin 2.0 автомобилски приклучок серија конектор со терминал DJ70221Y-2-21

DEN 707.04

Количина на стоки
check Тековен

Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.
Плаќање
1.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.Ви благодариме!^_^.Ние гарантираме за сета стока што се продава.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.
Белешки
1.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.

Број На Модел На:
DJ70221Y-2-21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
женски

Најдобри понуди..