• Намалена цена
  • Неодамнешно
10PCS 2p Пролет Конектор жица без заварување без завртки Брзи Конектори за кабелот за менгеме Терминал Блок 2 Начин Лесно се Вклопуваат за led лента
zoom_in

10PCS 2p Пролет Конектор жица без заварување без завртки Брзи Конектори за кабелот за менгеме Терминал Блок

DEN 60.00 71.04

Количина на стоки
check Тековен


2p Пролет Конектор жица без заварување без завртки Брзи Конектори за кабелот за менгеме Терминал Блок 2 Начин Лесно се Вклопуваат за led лента
Пакет Вклучуваат : 10pcs 2p Конектор
Употреба : брза конекција жица, безбеден, удобен, трајни, евтини!

Број На Модел На:
2p Пролет Конектор

Најдобри понуди..