• Неодамнешно
10pcs/многу DHL БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ DBGM 913 lampholder,Мартин Draeger 24V 120W 22.8 V 24V 150W хируршки светла халоген сијалица штекер база
zoom_in

10pcs/многу DHL БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ DBGM 913 lampholder,Мартин Draeger 24V 120W 22.8 V 24V 150W хируршки светла

DEN 4848.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
грнчарството
Гаранција:
2000H
База Материјал:
Керамика и Порцелан
Број На Модел На:
913
сертификација:
ROHS

Најдобри понуди..