• Неодамнешно
Вклучете ST-4ETB 500K 504 ohm COPAL 5*5 potentiometer прекинувач,нови и оригинални
zoom_in

Вклучете ST-4ETB 500K 504 ohm COPAL 5*5 potentiometer прекинувач,нови и оригинални

DEN 511.20

Количина на стоки
check Тековен


Вклучете ST-4 ETB 500 K 504 ohm COPAL 5*5 potentiometer,нови и оригинални
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Број На Модел На:
ST-4ETB 500K
Гаранција:
една година
Карактеристики:
5*5 Прецизни
сертификација:
CCC

Најдобри понуди..