• Намалена цена
  • Неодамнешно
10Pcs Микро USB Приклучок Конектор Тип Б Женски 5Pin Опашка Одбор 0.8 Лемење Тип Socket Конектори Полнење Приклучок за PCB Одбор
zoom_in

10Pcs Микро USB Приклучок Конектор Тип Б Женски 5Pin Опашка Одбор 0.8 Лемење Тип Socket Конектори Полнење Приклучок

DEN 42.00 83.52

Количина на стоки
check Тековен


ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА
/
Sumbit онлајн
примена
/
-
/
Презентацијата за да Не одговара на
враќање правила се врати правила
/
Трговецот се обврзува дека Трговецот не се согласува
/
Купувачот се врати Платформа
/ интервенција
УСПЕХ /
^ Бизнис Купувачот
^ responsbility responsbility
^ /
^ Купувачот се врати Неуспех
^-/
Драг пријател :
Ви благодариме за вас шопинг за нас. default mail Кина Пост.
можете да ги пратите на :
или
Пратката ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.Ние ќе направиме подобро! -
.
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат.75 мм планината/шен одбор )
Температурата Опсег : -20°C~80°C
Контакт отпор:50mΩ max
Изолација Отпор:100 MΩ мин
Шел : Бакар
Пакет Се Вклучени : (Лента)
10 x Микро USB Тип Б Женски 5 P Приклучок за Лемење Конектори
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба на
услуга.
Кина Post DHL ТНТ EMS
- - - -
Бесплатни 65% 65% 50%
Превозот Попуст Попуст Попуст
(веќе наместен) (веќе наместен) (веќе наместен)
- -
60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена
Шопинг процес :
Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди
/ плаќање
Цел ^
/ ^
Советодавен Измените на Превозот Не се задоволни,се вратиВраќање На Процесот
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT .
Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа
ве информираме следење на број.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница. : )
Со Почит. Пратки во најбрзо време.
Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот.

Најдобри понуди..