• Намалена цена
  • Неодамнешно
10 компјутери/многу 80*60*26.5 мм мали пластични електронски проектот кутија домување DIY рачен пренослив делница школка за USB контрола кутија
zoom_in

10 компјутери/многу 80*60*26.5 мм мали пластични електронски проектот кутија домување DIY рачен пренослив делница

DEN 936.00 1200.00

Количина на стоки
check Тековен


Забелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате. Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .
опис на производот :
1, Itmes : ABS пластика куќишта
2, боја : Црна и бела
3, големина : 80x60 x 26.5 mm
4, Материјал : ABS пластика
5, Тежина : 70 g
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска . 2 , со школка завртка , ноктите ѕид и ноктите ѕид завртки , со декорација таблети ( завртки локација на lapping ) . 3 , појавување со завртка погодно ( клиент ) 4 , сите мали пакување торба за пакување . 5 , производи материјал, пластични суровини 6 , според вашата потреба обработка отвори одделно . главната употреба : Desk-top прилози имаат differnt имиња бидејќи на регионалните разлики и uasge разлика. За индустријата,контрола кутија, инструмент случај, електронски производи школка главно се користи. Преносни инструмент кутија е главно се користи во следниве затворен и отворен области : e lectrical, комуникации, оган контрола на објекти, челик топење, електроника, електрична енергија, железница, градилишта, рудници, аеродроми, хотели, големи фабрики, еколошки опасности објекти, итн. Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште.

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
барел
Број На Модел На:
BMC70019
Точка име :
пластични електроника проектот делница кутија
Материјал:
Abs животната средина Пластика
боја:
Црна и Бела
Способност:
ОЕМ Сопствена фабрика Нарачана
сертификација:
ISO9001 RoHS
Функција:
Водоотпорен dustproof анти-корозија
Температурата На Работа:
40C да 120C
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта

Најдобри понуди..