• Намалена цена
  • Неодамнешно
PGZ12 да E40 Светилка Носителот Конвертор E40 Да PGZ12 Светилка Основи
zoom_in

PGZ12 да E40 Светилка Носителот Конвертор E40 Да PGZ12 Светилка Основи

DEN 2995.00 3839.52

Количина на стоки
check Тековен


боја:
сива
База Тип:
E40
Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
Добар квалитет
сертификација:
CQC,CCC,RoHS
Број На Модел На:
na
Бренд Име:
човековите осветлување
База Материјал:
Керамика и Порцелан,Метал,ABS
Гаранција:
3Years
боја:
Бела

Најдобри понуди..